Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4567
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kochał perfumy

Piątek, 31 lipca 2020, 6:48
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2020, 8:42
Autor: red
Wałbrzych: Kochał perfumy
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali bezpośrednio po uzyskanej informacji o kradzieży sklepowej 21–letniego mieszkańca naszego miasta. Funkcjonariusze udowodnili młodemu mężczyźnie dokonanie sześciu innych tego typu przestępstw w ostatnich tygodniach, gdzie straty wyniosły łącznie blisko 5 tysięcy złotych oraz włamanie do pomieszczenia gospodarczego w centrum miasta.

Mundurowi ustalili, że młody mężczyzna, będąc w środę w jednym ze sklepów przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu, dokonał kradzieży markowych perfum o łącznej wartości blisko 1200 złotych. Policjanci po zebraniu materiału dowodowego szybko ustalili, kto może być sprawcą przestępstwa.

Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia wieczorem w centrum Wałbrzycha zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec naszego miasta. Podczas dalszych czynności policjanci drugiego komisariatu udowodnili mężczyźnie, że w tym samym sklepie w okresie od czerwca do lipca jeszcze sześciokrotnie dokonał kradzieży perfum, a straty wyniosły blisko 3700 złotych. Funkcjonariusze postawili mężczyźnie również zarzut kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego.

Wałbrzyszanin przyznał się do popełnienia wszystkich przestępstw i złożył wyjaśnienia. 21-latek teraz może spędzić za kratami więzienia nawet 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group