Głuszyca: Kolarze walczyli też w Głuszycy

Niedziela, 22 sierpnia 2010, 14:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 14:41
Autor: red
Kolarze zaprezentowali się z dobrej strony
Znamy zwycięzców I etapu Górskiego Wałbrzyskiego Wyścigu Kolarskiego, jaki odbył się na w gminie Głuszyca.

Wyścig rozpoczął się przy łowisku w pstrąga w Łomnicy. 60 uczestników I etapu miało do przejechania 3300 m - metę zlokalizowano w Grzmiącej.

W kategorii juniorek młodszych I miejsce wywalczyła Katarzyna Wilkos z FML Poltino z czasem 1:21. II miejsce przypadło w udziale Zuzannie Smidovej z Czech Mix Team. Smidova straciła do liderki 2:07. Na najniższym stopniu podium stanęła Małgorzata Piotrowska z LKS Ogniwo Dzierżoniów ze stratą 2:36.

W kategorii juniorów młodszych I miejsce zajął Tomasz Mickiewicz z LKKS Górnik Wałbrzych z czasem 7:56. Na II miejscu przyjechał Rohde Leon ze startą do lidera tylko 0:09, a III lokata przypadła Jakubowi Pytce z LKKS Górnik Wałbrzych, ze stratą 0:22.

W wyścigu kobiet open wygrała Paula Gorycka z CCC Polkowice z czasem 8:18. II miejsce zajeła Aleksandra Dawidowicz, też z CCC Polkowice, ze stratą 18 sekund do liderki, a III miejsce zajęła Katarzyna Solus- Miśkowicz.