Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4948
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Kolejna firma dołącza do WSSE

Piątek, 3 lutego 2023, 15:22
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Kolejna firma dołącza do WSSE
Fot. WSSE "Invest Park"
Do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" dołączyła firma Titanx Engine Cooling Sp z oo, która powstała w 2018 roku i oferuje szeroką gamę produktów dla systemów chłodzenia, pojazdów użytkowych, autobusów i agregatów prądotwórczych.

Nowa inwestycja w Opolu polegać będzie na zmianie dotyczącej procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, jak i organizacyjnych, odmiennych od stosowanych dotychczas. Nowa infrastruktura produkcyjna wyposażona w dodatkowy park maszynowy, pozwoli na zmiany w procesie produkcyjnym - przede wszystkim automatyzację i uniezależnienie od podmiotów zewnętrznych. Deklarowana wartość inwestycji to ponad 77 milionów złotych.

Decyzję w imieniu Zarządu WSSE "INVEST-PARK" wręczył Prezes Zarządu Piotr Wojtyczka.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Obsługi Inwestora:

tel.: 74 664 91 54/79
e-mail: doi@invest-park.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
67%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group