Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3093
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejna odsłona Ladies Night już 13 września

Wtorek, 11 września 2012, 6:16
Aktualizacja: 6:56
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Kolejna odsłona Ladies Night już 13 września
Fot. użyczone
Cinema City zaprasza wszystkie Panie na kolejny czarujący wieczór w babskim gronie.

Wrześniowa odsłona Ladies Night to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak poprawić swoje samopoczucie, relacje męsko-damskie czy urodę, aby wyzwolić radość życia i niezachwianą pewność siebie. A to wszystko z okazji przedpremierowego pokazu fantastycznej komedii „Dwoje do poprawki” w gwiazdorskiej obsadzie z Meryl Streep oraz Tommy Lee Jones’em.

"Dwoje do poprawki” to opowieść o małżeństwie, w którym wygasła namiętność. Zdobywcy Oscarów – Meryl Streep i Tommy Lee Jones – wcielają się w role małżonków, którzy są do siebie bardzo przywiązani. Po kilkudziesięciu latach małżeństwa Kay – w tej roli rewelacyjna Meryl Streep – odczuwa potrzebę dodania szczypty pikanterii do związku.

Podczas gdy bohaterowie filmu będą naprawiać relacje małżeńskie i wskrzeszać od nowa namiętność, uczestniczki Ladies Night 13 września o godzinie 19:30 zatroszczą się o swoje dobre samopoczucie i popracują nad pewnością siebie. Pomogą im w tym porady kosmetyczek, wizażystek stylistek i trenerów osobowości a także upominki przygotowane przez sponsorów.Wspólnie ze specjalistami, uczestniczki Ladies Night spróbują również znaleźć odpowiedź na pytanie: „Do poprawki – czy na pewno?”

Czarujący wieczór dla kobiet już 13 września o godz. 19.30 w 16 kinach Cinema City!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group