Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Kolejna wygrana Górnika

Audio

Czytaj na głos

Autor: Górnik Wałbrzych 1 min czytania

Coraz lepiej w IV–ligowych realiach radzą sobie futboliści Górnika Wałbrzych. Tym razem znów nie stracili gola i pokonali 3–0 Iskrę Ksieginice.

Mecz pełen walki, futbolu może było mało, jednak oglądać i kibicować drużynie prawdziwych gladiatorów to wielka przyjemność. Po ostatnich opadach deszczu boisko było bardzo nasiąknięte a dużymi fragmentami woda tworzyła kałuże. Naszym to akurat było na rękę, wygrali mecz charakterem walcząc o każdą piłkę od pierwszej (1 min. 1:0) do ostatniej minuty gry (88 min. 3:0). Dziękujemy kibicom za wsparcie, przy tak niepewnej aurze, było Was naprawdę sporo (350 osób).

Górnik - Iskra Księginice 3:0(1:0)

Górnik - Węgrzyński, Rombek, Stec, Kaczmarek, Rewers, Ziiatdinov (65' Sobiesierski), Aldeir, Nowomiejski, Brzeziński (80' Nowak), Rzońca, Łabiak (88' Nesterów). Trener Maciej Jaworski, II trener Jarosław Borcoń, Trener motoryki Tomasz Woźniak, Kierownik drużyny Bartłomiej Henciński.

Bramki:
1 min. 1:0 - Łabiak
58 min. 2:0 - Łabiak 88 min. 3:0 - Nowak

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka