Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3717
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejne kandydatki na miss

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 28 kwietnia 2010, 8:42
Aktualizacja: 8:42
Autor: DK
Daria Flisiak
Fot. DK
W siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu odbył się nabór studentek do regionalnego etapu wyborów Miss Polonia 2010. Zgłosiły się zaledwie dwie dziewczyny. Obie przeszły dalej.

Wyboru dokonywali organizatorzy regionalnych wyborów Miss Polonia - Aleksandra Pruska i Piotr Panfil z portalu dolnośląskiego Regional.pl, przedstawiciel biura MP na Dolnym Śląsku.

Klaudia Frąckowiak studiuje na pierwszym roku Turystyki i Rekreacji, a Daria Flisiak również na pierwszym roku, tyle że Architektury Krajobrazu. Obie to śliczne brunetki, które przychodząc wczoraj na casting nie wierzyły, że im się uda.

- Uznałam, że warto się sprawdzić – mówi Klaudia Frąckowiak, która ma doświadczenie w publicznych występach jako tancerka tańców latynoamerykańskich i Zespołu Pieśni i Tańca. – Myślę, że miss powinna oprócz świetnego wyglądu mieć także coś w głowie – dodaje Daria Flisiak, której kandydatura stała pod znakiem zapytania ze względu na dość niski, jak na wybory, wzrost, wynoszący 165 cm.

Ostatecznie obie kandydatki przeszły dalej. Wezmą udział w finałowej gali, która odbędzie się 29 maja w Teatrze Zdrojowym. Przed nimi sporo pracy – udziały w sesjach zdjęciowych, nagrywanie filmów promocyjnych, nauka choreografii i przygotowania do występu. Mają na to tylko miesiąc. Finalistki wezmą udział w finale dolnośląskim, który w tym roku odbędzie się w Legnicy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group