Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5594
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Kolejne kopciuchy do wymiany

Sobota, 27 sierpnia 2022, 8:08
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: Kolejne kopciuchy do wymiany
Fot. Miasto Kamienna Góra
Gmina Miejska Kamienna Góra pozyskała dofinansowanie na wymianę pieców w ramach III Edycji „Programu ograniczenia niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”

Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że została podpisana umowa pożyczki z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na dofinansowanie zadania pn.: „Program wymiany starych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym na nowe ekologiczne na terenie Gminy Miejskiej Kamienna Góra w ramach programu PPONE – Edycja III”.

Całkowity koszt zadania wynosi 571 732,75 zł. W ramach zawartego porozumienia Gmina Miejska Kamienna Góra otrzyma ze środków WFOŚiGW we Wrocławiu w formie pożyczki 220 812,97 zł. Środki te zostaną przeznaczone na wsparcie finansowe dla mieszkańców, którzy złożyli wnioski o udzielenie dofinansowania do zmiany systemu ogrzewania, w naborze przeprowadzanym na przełomie listopada i grudnia 2021 roku.

W wyniku realizacji zadania zostanie osiągnięty efekt rzeczowy polegający na likwidacji 46 nieekologicznych pieców na ekologiczne źródła ciepła. „Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu”.

Twoja reakcja na artykuł?

5
17%
Cieszy
16
53%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
7%
Smuci
2
7%
Złości
5
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group