Niedziela, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3252
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Kolejny nabór do policji

Niedziela, 18 czerwca 2023, 6:32
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Kolejny nabór do policji
Fot. KMP Wałbrzych
Zarobki to jeden z powodów, dla których warto wstąpić do służby w Policji. Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 4930 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 5300 zł. Do obsadzenia, po odejściu w ostatnim czasie na emeryturę doświadczonych funkcjonariuszy, jest sporo wakatów. Nie czekaj i zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem.

Nie jest też tajemnicą, że kwestia wynagrodzenia to ważny aspekt przy podejmowaniu decyzji o wyborze ścieżki zawodowej. Praca w Policji to nie tylko satysfakcja z wykonywanych zadań czy ciekawa specyfika pracy - to również oferowane wynagrodzenie, które staje się coraz bardziej konkurencyjne względem innych zawodów. Od 1 marca funkcjonariusze po ukończeniu szkolenia podstawowego zarabiają 4930 zł netto, a jeśli nie mają ukończonych 26 lat na rękę otrzymują 5300 złotych.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Przypominamy, że policjantem może zostać:

obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
korzystający z pełni praw publicznych;
posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Ponadto jeżeli jesteś mężczyzną powinieneś posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej – czyli mieć odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesiony do rezerwy (odpowiedni wpis w książeczce wojskowej).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na główną stronę Komendy Miejskiej Polcji w Wałbrzychu , kliknij w baner "POLICJANT" umiejscowiony w prawej części ekranu i zostań jednym z nas!!!

Najbliższe terminy przyjęć do Policji:

3 lipca 2023 r.
23 sierpnia 2023 r.
27 października 2023 r.
28 grudnia 2023 r.

Twoja reakcja na artykuł?

5
22%
Cieszy
12
52%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
26%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group