Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4675
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejny pies przywiązany do drzewa

Czwartek, 16 lutego 2023, 11:32
Aktualizacja: 12:34
Autor: red
Wałbrzych: Kolejny pies przywiązany do drzewa
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
14 lutego dzień zakochanych powinien być pełen miłości i szacunku nie tylko dla drugiego człowieka, ale również dla wszystkich żyjących istot. Niestety, kiedy inni świętowali, on sam przywiązany w lesie czekał, by spotkać dobrego człowieka.

W tym dniu dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Dworcowej w Wałbrzychu ktoś przywiązał do drzewa psa.
Strażnicy udali się na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Zwierzę było na krótkiej smyczy mocno przymocowanej do drzewa. Pies miał założony kaganiec, który na szczęście udało mu się ściągnąć. Nie miał dostępu do wody i jedzenia. Miejsce, w którym się znajdował, wskazywało, że przybywał tam dłuższy czas. Zwierzę przywiązano na terenie zalesionym, gdzie ciężko było go dostrzec. Strażnicy natychmiast skontaktowali się ze schroniskiem dla zwierząt z prośbą o pomoc. Pracownicy schroniska przyjechali na miejsce i zabezpieczyli zwierzę. Na uwagę zasługuje również fakt, że gdyby nie postawa zgłaszającego, który wykazał się empatią w stosunku do zwierzęcia, ta sprawa mogłaby mieć tragiczny finał.

Twoja reakcja na artykuł?

2
5%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
3
7%
Smuci
19
45%
Złości
17
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group