Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4474
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Komisarz Krzysztof Lewandowski powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Środa, 20 marca 2019, 11:34
Aktualizacja: Niedziela, 24 marca 2019, 9:19
Autor: red
Wałbrzych: Komisarz Krzysztof Lewandowski powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj w wałbrzyskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztofa Lewandowskiego.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński z dniem 19 marca 2019 roku powołał na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztofa Lewandowskiego. Ta wyjątkowa uroczystość zgromadziła wielu znamienitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotr Leciejewski, Wicewojewoda Dolnośląski Kamil Zieliński, Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha Sylwia Bielawska, Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu Marcin Witkowski, Kapelan Wałbrzyskiej Policji Ks. Jacek Biernacki, Komendanci i przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz przedstawiciele związków zawodowych.

W czasie tej podniosłej uroczystości kom. Krzysztof Lewandowski powitał sztandar Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz złożył meldunek I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotrowi Leciejewskiemu o gotowości objęcia stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotr Leciejewski złożył kom. Krzysztofowi Lewandowskiemu serdeczne gratulacje oraz życzył wszelkiej pomyślności w realizacji planowanych zamierzeń.

Kom. Krzysztof Lewandowski rozpoczął służbę w Policji 16 października 2000 r. Jest absolwentem administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2014 r. ukończył również Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Doskonalił swoje umiejętności zawodowe pełniąc rzetelnie codzienną służbę najpierw w pododdziałach prewencji następnie w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. W grudniu 2016 roku kom. Krzysztofowi Lewandowskiemu stanął na czele Komisariatu Policji w Chojnowie. Jego wysokie kwalifikacje oraz zaangażowanie w pracę został zauważone i docenione przez przełożonych. W 2018 roku został powołany na stanowisko I zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. W tym samym czasie pełnił również obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. Z dniem 19 marca 2019 roku Rozkazem personalnym nr 2213 Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu powołał kom. Krzysztofa Lewandowskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

4
15%
Cieszy
2
7%
Hahaha
3
11%
Nudzi
2
7%
Smuci
1
4%
Złości
15
56%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group