Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 2900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert gitarowy w Starej Kopalni

Niedziela, 30 czerwca 2019, 11:01
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Koncert gitarowy w Starej Kopalni
Fot. Robert Bajek
W Sali Łańcuszkowej na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia odbył się wczoraj koncert uczestników Letnich Warsztatów Gitarowych w Jedlinie–Zdroju – "Muzyka gitarowa wśród wałbrzyskich wzgórz".

Letnie Warsztaty Gitarowe w Jedlinie-Zdroju to impreza cykliczna, która w tym roku doczekała się 13. edycji. W ramach warsztatów organizowane są kursy, lekcje indywidualne, wykłady, prelekcje, warsztaty, konkursy, recitale i koncerty, w których udział biorą zarówno uczniowie jak i wykładowcy oraz zaproszeni artyści. Koncerty odbywają się nie tylko w Jedlinie-Zdroju, ale i w innych miejscowościach naszego regionu.

Wczorajszy koncert, podczas którego zaprezentowało się kilkunastu młodych uczestników warsztatów prowadził Witold Kozakowski - dyrektor i inicjator warsztatów, a wydarzenie swoim patronatem objął Roman Szełemej - Prezydent Wałbrzycha. Warto zaznaczyć, że uczestnicy warsztatów wzięli też wczoraj udział w spotkaniu muzycznym przy pamiątkowej tablicy poświęconej Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group