Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2738
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert kolęd i pastorałek w WOK–u

Sobota, 16 grudnia 2017, 13:20
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Wałbrzych: Koncert kolęd i pastorałek w WOK–u
Fot. Piotr Skomorokiewicz
„Koncert kolęd i pastorałek” w wykonaniu uczniów Wałbrzyskiej Szkoły Talentów odbył się w piątek, 15 grudnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze.

Był to drugi koncert przeprowadzony w budynku przy ul. Broniewskiego w tym sezonie. Niespełna miesiąc temu swoje umiejętności zaprezentowali najmłodsi uczestnicy zajęć gry na instrumentach. Teraz przed publicznością stanęli nieco starsi uczniowie tej szkoły.

Ponieważ Święta coraz bliżej, to w repertuarze znalazły się znane polskie kolędy i pastorałki oraz kilka melodii, które swoją tematyką nawiązują do Świąt Bożego Narodzenia. Podczas koncertu na scenie obecne były nie tylko skrzypce i fortepian. W specjalnie zaaranżowanym przedstawieniu znalazło się również miejsce na recytację wierszy oraz zaśpiewanie piosenki.

Po występie, Panie zajmujące się nauką gry na instrumentach oraz dzieci zaangażowane w koncert dostały świąteczne upominki od dyrektora Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosława Buzarewicza, a w sali obok na wszystkich, którzy przybyli do WOK-u na Piaskowej Górze na koncert czekał poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group