Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3492
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert na zajezdni

Czwartek, 16 września 2021, 7:23
Autor: red
Wałbrzych: Koncert na zajezdni
Fot. organizatorzy
Ponad stumetrowa scena, najnowocześniejsze nagłośnienie i oświetlenie, i trzy wyjątkowe gwiazdy młodego pokolenia. To zapowiedź wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju koncertu, który 17 września odbędzie się na terenie starej zajezdni autobusowej przy ulicy Armii Krajowej. Koncert zorganizowano w ramach obchodzonego w Wałbrzychu „Roku Kobiet”.

W gigantyczną salę koncertową zamieni się była zajezdnia przy ulicy Armii Krajowej. Wydarzenie organizowane jest z okazji trwającego w mieście „Roku Kobiet”.

– Postanowiliśmy, że tu w Wałbrzychu wystąpią trzy młode wokalistki, inicjujemy w ten sposób nowy, miejmy nadzieję stały i cykliczny festiwal Girl Power, i oddajemy scenę młodym artystkom, które nie boją się komentować aktualnej rzeczywistości, także w tekstach swoich piosenek – mówi Sylwia Bielawska, wiceprezydent Wałbrzycha.

Koncert w miejscu starej zajezdni autobusowej zorganizowany zostanie po raz pierwszy. To dobra lokalizacja, bo można tu dojechać komunikacją miejską z każdej części miasta.

– Już 16 września ten plac będzie wyglądał zupełnie inaczej, bo tego dnia będziemy montować tutaj scenę, nagłośnienie i oświetlenie. Bardzo nowoczesne systemy. Staną tutaj garderoby. To duża, masowa impreza dla mieszkańców Wałbrzycha i całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Zapraszamy na genialny koncert – zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Bramy na plac otwarte zostaną o godzinie 17.15. O 18.00 rozpocznie się koncert. Jako pierwsza zagra Rosalie., o 19.30 pojawi się Mery Spolsky. O 21.00 Natalia Nykiel.

Twoja reakcja na artykuł?

5
33%
Cieszy
4
27%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
13%
Złości
3
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group