Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3315
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert przed inauguracją Festiwalu

Czwartek, 7 sierpnia 2014, 7:25
Aktualizacja: 8:54
Autor: red
Wałbrzych: Koncert przed inauguracją Festiwalu
Fot. organizatorzy
W imieniu Fundacji IN SITU oraz Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu serdecznie zapraszamy na koncert, który stanowić będzie prolog zbliżającego się Festiwalu SANATORIUM DŹWIĘKU w Sokołowsku.

W auli Szkoły Muzycznej przy ulicy Moniuszki 41 w Wałbrzychu, dziś, czyli w czwartek 7 sierpnia, w o godzinie 20.00 wystąpi PIOTR ZABRODZKI i wykona Impresje Sokołowskie na fortepian. Impresje Sokołowskie to specjalny koncert fortepianowy. Jest to impresja na temat miejscowości, ale i otaczającej jej przyrody. Plan kompozycji to jakby przetworzony plan miasteczka. Neogotyk miesza się z secesją tworząc postmodernistyczny chaos, chaos jednak pozorny. Symbioza flory i fauny daje swój oddźwięk w przeciągłych pasażach, bujnej harmonii i wielokierunkowych rytmach. Mieszanie się stylów, wpływów, koncepcji i sentymentów daje nam obraz dzisiejszy, realny, a jednocześnie psychodeliczny.

Piotr ZABRODZKI - (ur. 1982 w Warszawie) - pianista, kompozytor. Absolwent Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W swojej muzyce łączy improwizację jazzową z sonorystyką, heavy metal z elektroniką, a wszystko okraszone jest poczuciem humoru. Jest to muzyk bardzo elastyczny i wszechstronny, czego dowodem ilość zespołów, w jakich gra: LXMP, Baaba, Efekt Moozgu, Trylobit, 60 Minut Projekt, The Kurws, Blast Muzungu, SEMAFOR COMBO. Współpracował z czołowymi muzykami awangardowymi, m. in. Z Yoshida Tatsuya, Zdzisław Piernik, Kazuhisa Uchihashi, Ove Volquartz, Tabata Mitsuru.
Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group