Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2054
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Koncert w A Propos – BILETY ROZLOSOWANE

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 22 stycznia 2010, 10:27
Aktualizacja: 15:28
Autor: PAW
Fot. red
Dziś o godzinie 20.00 w wałbrzyskim klubie A Propos zaprezentuje się formacja We Love Miles. Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy 4 wejściówki na ten koncert.

Jeszcze przed koncertem o godzinie 19.00 zapraszamy do klubu A Propos na wystawę witraży Ilony Sapki. Prezentowany witraż pt. „Nefertiti”, jest inspirowany muzyką Milesa Davisa i został zaprojektowany do wnętrza klubu jazzowego. Wstęp wolny.

Tymczasem We Love Miles ma w repertuarze utwory z twórczości muzyki filmowej Davisa jak „SIESTA” a także własne aranżacje kompozycji tego wybitnego artysty jak np: „Kimberley Trumpet ” „All Blues” grane w konwencji elektrycznej czy też jazz rock. Debiutem zespołu był koncert we wrocławskim klubie RURA, który okazał się pełnym sukcesem i został okrzyknięty jednym z najlepszych projektów 2008 roku.

Liderem zespołu jest Grzegorz Grocholski - trębacz, aranżer i kompozytor . Jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Piotra Wojtasika. To właśnie jego niesamowita muzykalność i doskonała technika pozwoliła mu stworzyć taki projekt.
Na saksofonach gra Tomasz Pruchnicki również absolwent wrocławskiej AM na wydziale Jazzu. To znakomity muzyk, kompozytor i instrumentalista, współpracujący z takimi muzykami jak perkusista Eryk Kulm czy trębacz Robert Majewski.
Gitarzystą jest Andrzej Szeremet, lider zespołu THE CRACKERS, który swoją grą idealnie wpasowuje się w stylistykę zespołu, generując dźwięki rodem pod Johna Scofielda czy Mikea Sterna.
Pianista i kompozytor Piotr Świetoniowski to bardzo doświadczony muzyk sesyjny mimo swojego młodego wieku. Jest autorem projektu TRIBUTE TO EST. Jego gra i generowane brzmienia to niezwykle energetyczne uzupełnienie projektu.
Basista Jerzy Kwinta, muzyk o rockowych korzeniach, na koncertach kipi energią, nic nie tracąc z doskonałej gry na instrumencie.
Skład zespołu zamyka świetny perkusista Piotr Kubański mocno osadzony w muzyce fusion i jazz- rock.

Wśród uczestników naszego konkursu, którzy wysłali sms-y z prawidłowymi odpowiedziami rozlosowaliśmy cztery wejściówki na ten koncert. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: czy Grzegorz Grocholski jest liderem formacji We Love Miles? Odpowiedź brzmiała – TAK.

Wejściówki na koncert We Love Miles trafiły do: Anny Habdas, Mariusza Świątkowskiego, Kamila Łohunko i Magdaleny Dyblik. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej zabawy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group