Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert Walentynkowy „Studenci studentom”

Wtorek, 12 lutego 2013, 16:59
Aktualizacja: Środa, 13 lutego 2013, 8:01
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Koncert Walentynkowy „Studenci studentom”
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj w Auditorium Novum w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odbył się Koncert Walentynkowy „Studenci studentom”, prowadzony przez Grzegorza Swobodę i Justynę Jaskólską. Uroczystego powitania i otwarcia imprezy dokonała JM Rektor prof. Elżbieta Lonc.

-To już drugi taki Koncert Walentynkowy. I z pewnością nie ostatni – to będzie impreza cykliczna, powtarzana co roku – mówi Justyna Jaskólska.

Wypełniający po brzegi salę studenci mieli okazję wysłuchania koncertów wokalistów: Piotra Gaczyńskiego – „Rolnika” i Marleny Wierzbanowskiej. Ze swoim programem wystąpiła również Justyna Piela.

Oprócz występów wokalistów uczestnicy imprezy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach polegających na odgadywaniu po częściowo zasłoniętych slajdach którą salę czy element PWSZu prezentują Organizatorzy. Nagrodami w konkursach były wejściówki do Teatru i na koncerty w klubie A PROPOS, oraz weekend dla dwojga w Hotelu Jedlinka w Jedlinie Zdroju.

Na zakończenie imprezy wystąpiła grupa muzyczna o nazwie „ZESPÓŁ”, która swoim żywiołowym programem porwała publiczność.

-To dobrze, że udało się zorganizować taką imprezę, znakomity pomysł – mówili po zakończeniu koncertu studenci.

Niektórzy stwierdzili, że może w przyszłym roku też wystąpią w Koncercie Walentynkowym, do czego gorąco namawiali Organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group