Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert walentynkowy w PWSZ

Środa, 19 lutego 2014, 17:02
Aktualizacja: Czwartek, 20 lutego 2014, 7:36
Autor: red.
Wałbrzych: Koncert walentynkowy w PWSZ
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj w Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu zgodnie z istniejącą na uczelni tradycją odbył się kolejny, trzeci koncert walentynkowy „Studenci–studentom".

Podczas koncertu wystąpili: Marta Gumulak śpiewając piosenkę „Help the people”, Justyna Piela z piosenkami „Im więcej ciebie tym miej” i „Sunny”, Mateusz Tetke śpiewający „Hot and cold” i „Wonderwall”, duet Justyna Tokar i Łukasz Pławiak z piosenkami „Stiuk with You” i „Price Tag”, Justyna Więckowska, która z towarzyszeniem Justyny Pieli wykonała utwór zespołu Łzy - „Agnieszka”, Marcin Krauze i Karolina Cichecka z piosenką „Stay” oraz „I surrender” w wykonaniu samej Karoliny Cicheckiej oraz Celina Węgrzynkiewicz-Korzeniowska, która wykonała piosenki „Niedorosła miłość” i „Babę zesłał Bóg”.

Oprócz piosenek śpiewanych przez studentów PWSZ podczas koncertu odbył się także quiz wiedzy o walentynkach, w którym do zdobycia były ciekawe nagrody. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z trzeciego koncertu walentynkowego „Studenci-studentom”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group