Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2466
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konferencja Wojewody poświęcona reformie edukacji

Wiadomości: REGION
Piątek, 20 stycznia 2017, 15:08
Aktualizacja: 15:11
Autor: red
Fot. DUW
Osoby chcące dowiedzieć się więcej o planowanej reformie oświaty, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej strony internetowej.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak uczestniczył w konferencji prasowej poświęconej reformie edukacji. Wojewodzie towarzyszył Dolnośląski Wicekurator Oświaty Janusz Wrzal, który został koordynatorem do spraw wdrażania reformy oświaty na Dolnym Śląsku.

Przypominamy - Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło specjalny serwis informacyjny o zmianach w systemie edukacji pod adresem: www.reformaedukacji.men.gov.pl.

Na stronie internetowej „Dobrej Szkoły” znaleźć można najważniejsze informacje na temat reformy edukacji z punktu widzenia rodzica, ucznia, nauczyciela oraz organu prowadzącego szkołę.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~tik 22-01-2017 7:37
Tylko Wałbrzych milczy, a potem się okaże ,że namieszali w rejonach ,szkołach,,a my rodzice będziemy mieli guzik do powiedzenia, nauczyciele nic nie wiedzą, dyrektorzy też albo udają a urząd jak zwykle chowa głowę w piasek, Wałbrzych aż puchnie od plotek, może PREZYDENT BY ZABRAŁ GŁOS, nawett Wrocław już wie a jest trochę większy
~kurator 23-01-2017 10:45
Prezydent jeszcze nie wie co POwiedzieć bo w Wyborczej nie napisali

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group