Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3226
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koniec problemów z informacją PKS

Piątek, 27 kwietnia 2012, 14:29
Aktualizacja: 14:30
Autor: PAW
Wałbrzych: Koniec problemów z informacją PKS
Fot. PAW
Już niedługo skończą się uciążliwe problemy z informacją dotyczącą autobusowych dalekobieżnych połączeń dla miasta Wałbrzycha.

Do tej pory podróżni musieli we własnym zakresie, bądź u przewoźnika, bądź to z innych źródeł, pozyskiwać potrzebne dane. Teraz w prosty sposób będzie można dowiedzieć się, z którego przystanku i dokąd można dojechać. Dzięki Tomaszowi Dydo, działającemu na rzecz przywracania, uruchomiania oraz utrzymywania, połączeń dla naszego miasta, od maja ruszy projekt pod nazwą „Dźwiękowy Informator”.

- Przedsięwzięcie ma na celu umożliwienie mieszkańcom Wałbrzycha oraz turystom dostępu do dalekobieżnej komunikacji autobusowej. Dworca autobusowego w naszym mieście już niestety nie ma, w związku z powyższym postanowiłem stworzyć projekt, który pozwoli na bezproblemowe uzyskanie informacji o połączeniach dalekobieżnych realizowanych przez PKS - mówi Dydo.

Informacja głosowa umożliwi osobom starszym oraz z dysfunkcją wzroku łatwy, a przede wszystkim szybki, dostęp do bazy danych.

Przybliżony termin otwarcia informacji to 5 lub 15 maja.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group