Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4097
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Konkurs dla dzieci

Poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 6:41
Aktualizacja: Wtorek, 28 kwietnia 2020, 7:52
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Konkurs dla dzieci
Fot. organizatorzy
„Jeśli na spacer to w maseczce” – konkurs fotograficzny.

Od 20 kwietnia w Polsce wprowadzono pierwsze zmiany w ograniczeniach, które mają pomóc nam powrócić do stanu sprzed pandemii koronawirusa. Zostały otwarte m.in. lasy i parki. To wiadomość, na którą czekało wiele osób. W lesie nie ma obowiązku korzystania z maseczki, natomiast jeśli chcemy pójść na spacer do parku w mieście, czy na skwer noszenie maseczek jest obowiązkowe.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym „Jeśli na spacer to w maseczce”, którego organizatorem jest Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”, a współorganizatorem Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Wałbrzych.
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotografie (maksymalnie 2 szt.) przedstawiające uczestnika konkursu w przestrzeni publicznej w założonej maseczce. Fotografie należy przesłać do dnia 15 maja br. na osk@smpodzamcze.com.pl . W treści e-maila należy podać: Imię i wiek dziecka – uczestnika konkursu.

Fotografie sukcesywnie prezentowane będą naszej stronie internetowej oraz profilu FB. Najoryginalniejsze fotografie wyłonione zostaną przez Komisję Konkursową i nagrodzone.

Regulamin konkursu udostępniony na stronie: www.smpodzamcze.com.pl/osk

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
60%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group