Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konkurs Moja Mama – ostatni dzwonek na składanie prac konkursowych

Sobota, 22 kwietnia 2017, 6:42
Aktualizacja: 8:53
Autor: red
Wałbrzych: Konkurs Moja Mama – ostatni dzwonek na składanie prac konkursowych
Fot. użyczone
28 kwietnia (piątek) upływa termin składania prac w konkursie plastyczno–literackim Moja Mama.

Przypomnijmy, że konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i specjalnych z powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego oraz ząbkowickiego. Tegoroczne tematy nawiązują do słów piosenki z filmu Akademia Pana Kleksa - „Gwiezdny bilet w ręce bierz. I leć...” - Opowiedz o wspólnej kosmicznej przygodzie z Twoją mamą (prace literackie) oraz „O rety! Moja mama na krańcach galaktyki” - namaluj kosmiczną przygodę Twojej mamy (prace plastyczne).

Do wzięcia udziału w 11. już edycji Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Moja Mama” zaprasza posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 wraz z Publicznym Gimnazjum Specjalnym nr 10.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką w formacie A4 lub A3, natomiast prace literackie nie powinny być dłuższe niż 2 strony maszynopisu. Cała reszta zależy już od wyobraźni małych autorów. Gotowe dzieła wystarczy opatrzyć opisem (musi on zawierać imię i nazwisko, wiek autora, klasa, szkoła – dokładny adres, numer telefonu oraz imię, nazwisko opiekuna, pod którego kierunkiem powstała praca), a potem jeszcze poprosić rodziców o pisemną zgodę na wzięcie udziału w konkursie oraz publikację nazwisk i zdjęć w prasie i telewizji.
- Prace można przynieść lub wysłać do naszej szkoły przy ul. Ogrodowej 5a w Wałbrzychu lub do wałbrzyskiego biura poselskiego posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej– dodaje Dorota Bogdańska, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu. – Najciekawsze prace oczywiście nagrodzimy podczas uroczystości, którą zaplanowaliśmy na 29 maja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group