Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2827
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konkurs na kartę rabatową dla studentów jeszcze trwa

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 3 grudnia 2011, 10:19
Aktualizacja: 10:23
Autor: Sven
Fot. użyczone
Ogłoszony przez Urząd Miasta w połowie listopada konkurs na grafikę zdobiącą kartę dla studentów przystępujących do programu „Pakiet dla żaka” został przedłużony do połowy grudnia.

Przypomnijmy, że jest to program zniżek do instytucji kulturalnych, restauracji i klubów dla studentów wałbrzyskich uczelni. Student posługujący się kartą uzyska indywidualne rabaty na wejście na przykład do Teatru Dramatycznego. Będzie mógł zjeść tańszy kebab czy kolację z przyjaciółmi w restauracji. Przystępujący do programu student, który wykaże się szczególną aktywnością zostanie nagrodzony wejściówkami na imprezy, możliwością odbycia ciekawych praktyk w instytucjach lub innymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów programu.

Celem Konkursu jest zaprojektowanie oryginalnej grafiki, nawiązującej do charakteru miasta lub samego miasta Wałbrzycha, spełniającego jednocześnie rolę promocyjną oraz informacyjną. Wyłoniona w konkursie grafika będzie wykorzystywana do identyfikacji wizualnej na kartach dla studentów uczestniczących w programie, ewentualnie będzie umieszczana na plakatach promujących program.

Konkurs trwa do 14 grudnia 2011. Do tego dnia należy złożyć prace konkursowe. Rozstrzygnięcie jeszcze przed świętami.

Pełny regulamin znajduje się pod adresem: http://www.um.walbrzych.pl/strony/do_druku/aktualnosci/2011/11/026.php

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group