Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3240
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konkurs o bezpieczeństwie

Środa, 10 marca 2021, 9:27
Autor: red
Wałbrzych: Konkurs o bezpieczeństwie
Fot. organizatorzy
Rusza konkurs plastyczny „Nie zapominaj o swoim bezpieczeństwie”.

Ośrodek Społeczno Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Wałbrzychu organizuje konkurs plastyczny „Nie zapominaj o swoim bezpieczeństwie”.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej przypominającej o zasadach i bezpiecznym zachowaniu w dobie koronawirusa (np. częstym i dokładnym myciu rąk, zachowaniu bezpiecznej odległości, zasłanianiu ust i nosa maseczką, unikania dotykania ust, nosa i oczu, używania rękawiczek, etc.).

Konkurs skierowany jest dla dzieci i młodzieży, a praca może być wykonana dowolną techniką – również w wersji elektronicznej.
Nadesłane fotografie wykonanych prac sukcesywnie prezentowane będą naszej stronie internetowej oraz profilu FB. Najoryginalniejsze prace wybierze Komisja Konkursowa, która będzie brała pod uwagę: zakres i wartość merytoryczną, zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność, walory artystyczne i estetyczne oraz jakość wykonania fotografii pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group