• Czwartek, 20 czerwca 2019
  • Godz. 1:29
  • Imieniny: Bogny, Bogumiły, Diany, Florentyny
  • Czytających: 3580
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzątko” rozstrzygnięty

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 18 marca 2019, 9:26
Aktualizacja: 9:28
Autor: red
Fot. OSK Podzamcze
W Ośrodku Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, wyróżnień oraz dyplomów laureatom miejskiego konkursu plastycznego „Moje ulubione zwierzątko”.

Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu we współpracy z Ośrodkiem Społeczno – Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z klas I – III z terenu gminy Wałbrzych. Na konkurs wpłynęło 511 prac plastycznych. Komisja konkursowa przyznała 9 nagród i 24 wyróżnień w 3 kategoriach wiekowych.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I MIEJSCA:
1. Lena Szatkowska kl. I, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna – Bujak
2. Oliwia Bunk kl. II, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Lilianna Pytel
3. Lena Idzikowska kl. III, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Marzanna Mołczan

II MIEJSCA:
1. Dorota Skubisz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
2. Sonia Sabełek kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska
3. Pola Bartnicka kl. III, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

III MIEJSCA:
1. Alicja Brzezińska kl. I, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Iwona Szemberg
2. Zuzanna Sadownik kl. II, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Marzena Ciecieląg
3. Wiktor Drożdżyński kl. III, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Katarzyna Murzacz

WYRÓŻNIENIA:
1. Malwina Łoskot kl. I, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna – Bujak
2. Tatiana Wojtanowska kl. I, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Jurkowska
3. Julia Ziębicka kl. I, PSP nr 28 w Wałbrzychu, op. Beata Detyna – Bujak
4. Lena Żak kl. I, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna – Bujak
5. Borys Fabiszewski kl. I, PSP nr 15; op. Bożena Bednarczyk, Katarzyna Rałowska, Magdalena Gajda
6. Weronika Szyszkowska kl. I, PSP nr 28 w Wałbrzychu; op. Beata Detyna - Bujak
7. Anna Kosmowska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska
8. Jakub Włodarski kl. II, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
9. Kinga Zalewska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska
10. Aleksander Kowalski kl. II, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Bielicka
11. Filip Drzewiecki klasa II, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
12. Igor Marciniak kl. II, ZSP nr 1 w Wałbrzychu, op. Agnieszka Muller
13. Michał Wojas – Nieduziak kl. II, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Jolanta Sioch
14. Martyna Dobrowolska kl. II, ZSP nr 1 w Wałbrzychu; op. Agnieszka Muller
15. Weronika Matoga kl. II, PSP nr 2 w Wałbrzychu; op. Lilianna Pytel
16. Amelia Szewczyk kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Jolanta Lisowska
17. Kornelia Pietrzak kl. III, ZSP nr 4 w Wałbrzychu; op. Ewa Gołębiewska
18. Margot Proskura kl. III, ZSP nr 1 w Wałbrzychu; Marzena Wiśniewska
19. Maja Sroka kl. III, PSP nr 15 w Wałbrzychu
20. Maja Międzybrocka kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska
21. Maja Garbolińska kl. III, PSP nr 6 w Wałbrzychu; op. Marzanna Mołczan
22. Barbara Lukianova kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska
23. Oskar Kalukin kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Barbara Gniatkowska
24. Karol Sakowicz kl. III, PSP nr 37 w Wałbrzychu; op. Violetta Szulc

Obszerna pokonkursowa wystawa (80 prac plastycznych) zorganizowana została również w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Twoja reakcja na artykuł?

7
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group