Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5261
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Kontrole nie ustają

Poniedziałek, 9 listopada 2020, 11:37
Aktualizacja: 14:09
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Kontrole nie ustają
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci oraz funkcjonariusze z powiatu wałbrzyskiego wspólnie z inspektorami Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Wałbrzychu w dalszym ciągu kontrolują placówki handlowe i sprawdzają, czy pracownicy oraz sami klienci stosują się do przepisów rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w Polsce.

Policjanci w obliczu wprowadzonych nowych obostrzeń dotyczących walki z koronawirusem, od wielu miesięcy prowadzą szerokie działania również przy współpracy z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wałbrzychu. Funkcjonariusze nadzorują, czy pracownicy oraz klienci sklepów stosują się do przepisów rozporządzenia podczas pobytu m.in. w placówkach handlowych. Policyjne patrole sprawdzają jednak także, czy podróżujący w środkach transportu zbiorowego oraz w innych miejscach publicznych respektują obowiązujące nakazy, zakazy i ograniczenia, w tym zachowują odległość od siebie, czy też obowiązkowo zasłaniają usta i nos maseczką lub innym elementem odzieży.

To między innymi funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy tylko dzisiaj odwiedzili różnego rodzaju sklepy oraz lokale użytkowe w Jedlinie-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

14
52%
Cieszy
3
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
7
26%
Złości
2
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group