Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 2972
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Kontynuują pomoc

Środa, 24 marca 2021, 13:28
Autor: red
powiat wałbrzyski: Kontynuują pomoc
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Mamy ciąg dalszy akcji "Bezpieczny mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego".

Dziś członkowie Zarządu Powiatu: Mirosław Potapowicz, Marek Masiuk i Bogusław Uchmanowicz przekazali 15 litrów płynu do dezynfekcji na komisariaty policji w Głuszycy, Boguszowie - Gorcach i w Szczawnie - Zdroju. Przypomnijmy, że płyny trafiły już do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, wszystkich OSP z terenu powiatu oraz do parafii, rzymsko, polsko-katolickich i prawosławnych na naszym terenie.

Od jutra Ośrodki Pomocy Społecznej z terenu powiatu wałbrzyskiego mogą zgłaszać się do Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu po odbiór płynów do dezynfekcji.
- Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego postanowił skorzystać z pomocy OPS-ów ponieważ zależy nam, aby środki do dezynfekcji dotarły wprost do rodzin o słabszym statusie materialnym. Każdy OPS otrzyma 100 sztuk płynu o pojemności 1 litra oraz 20 sztuk o pojemności 5 litrów. Z uwagi na to, że gmina Boguszów-Gorce jest największą gminą powiatu, pod względem liczby mieszkańców, otrzyma 200 sztuk płynów 1-litrowych i 40 sztuk 5-litrowych - tłumaczy Starosta Krzysztof Kwiatkowski.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group