Czytających: 5573

Wałbrzych: Koszykarscy młodzicy Górnika nie dali żadnych szans ekipie z Bolesławca

Poniedziałek, 12 marca 2012, 14:15
Aktualizacja: 14:16
Młodzicy Górnika, walczący o miejsca 1–8, rozgromili na własnym parkiecie StarBol Bolesławiec 135–69.

Wygrana wałbrzyszan różnicą 66 punktów świadczy o przewadze, jaką przez cały mecz mieli nasi młodzi koszykarze. Wprawdzie po pierwszej kwarcie prowadzili jednym punktem przyjezdni, ale w kolejnych kwartach biało-niebiescy udowodnili swoją wyższość. Już po 20 minutach nasi prowadzili wyraźnie, bo 63-36. W kolejnych dwóch kwartach przewaga miejscowych rosła z minuty na minutę. Tego dnia najskuteczniejszym zawodnikiem Górnika, pod nieobecność Bartka Szmidta, był Kwiatkowski, który zdobył aż 35 punktów.

Górnik: Kwiatkowski 35, Dabic 25, Ziemski 22, J. Grabka 16, Danelski 10, Mizgalski 9, Słomczyński 6, Arent 6, Wiśniewski 4, Wróblewski 2.