Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 5177
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kradli paliwo

Sobota, 18 stycznia 2014, 6:20
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Kradli paliwo
Fot. red.
Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli paliwo z jednej ze stacji paliw w mieście. Jak się okazało to nie jeden ich tego typu wyczyn. Udowodniono im również osiem podobnych przestępstw. Łączną wartość skradzionego mienia oszacowano na prawie 5 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w Wałbrzychu. Dwóch nieznanych sprawców ukradło olej napędowy i szybko odjechali. Właściciel natychmiast powiadomił o tym fakcie policję. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zajmujący się tą sprawą dokładnie analizowali wszystkie zebrane informacje by móc wytypować sprawców przestępstwa.

Po uzyskaniu wszelkich materiałów dowodowych ustalili, że złodziejami paliwa są mężczyźni w wieku 26 i 33 lata. Obaj to mieszkańcy Wałbrzycha. Zostali zatrzymani i przesłuchani. Złożyli obszerne wyjaśnienia, podczas których przyznali się do ośmiu kolejnych kradzieży paliwa. Łączną wartość skradzionego mienia oszacowano na prawie 5 tysięcy złotych. Usłyszeli zarzuty kradzieży za co grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group