Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kradną w marketach

Sobota, 6 listopada 2021, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Kradną w marketach
Fot. KMP Wałbrzych
W ręce wałbrzyskich policjantów drugiego komisariatu wpadło dwóch złodziei. Mężczyźni odpowiedzą za kradzieże marketowe.

W ręce dzielnicowych Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w środę około godziny 14:00 w jednym z obiektów handlowych przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu wpadł 38-latek. Mężczyzna został chwilę wcześniej ujęty przez pracowników sklepu, kiedy to po zabraniu z półek sklepowych kosmetyków oraz artykułów przemysłowych usiłował uciec. Straty oszacowane zostały na kwotę blisko tysiąca złotych.

W czwartek po południu, tym razem policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego tej samej jednostki, udali się z wizytą w dzielnicę Nowe Miasto. Przy ul. Piłsudskiego zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który to kilkadziesiąt minut wcześniej na terenie jednego ze sklepów przy ul. 1 Maja wykradł odzież o wartości 1600 złotych. W toku wykonanych dalszych czynności procesowych mundurowi udowodnili podejrzanemu, że 12 października tego roku z innego sklepu przy tej samej ulicy dokonał podobnej kradzieży mienia o wartości blisko 600 złotych..

Obaj podejrzani przyznali się do popełnionych czynów i złożyli wyjaśnienia. Za kradzieże grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

3
13%
Cieszy
4
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
13%
Smuci
3
13%
Złości
11
46%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group