Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 3075
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Kraina Ćwierćland na Witoldzie

Piątek, 29 lipca 2016, 10:58
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Kraina Ćwierćland na Witoldzie
Fot. organizatorzy
Centrum Kulturalno – Kongresowe “WITOLD” zaprosiło najmłodszych mieszkańców Boguszowa–Gorc na – kolejną z cyklu – wakacyjną podróż dookoła świata.

Tym razem pracownicy CK-K zabrali uczestników zajęć do "Ćwierćlandu" - państwa składającego się z czterech rywalizujących ze sobą krain: Czerwonej, Zielonej, Niebieskiej i Żółtej.

W państwie Czerwonym, wszystko było w kolorze malin i kwitnących maków – domy, kwiaty, ulice, a nawet ludzie. W Krainie Zielonej dominował kolor trawy. Mieszkańcy Niebieskiego landu uznawali tylko kolor nieba, natomiast ludność Krainy Żółtej ceniła tylko to, co było w kolorze kaczeńców.

Wszyscy uczestnicy zabawy (zarówno dzieci jak również ich rodzice) otrzymali kotyliony w wybranym kolorze i tym samym wcielili się w ludność poszczególnych krain. Podczas blisko dwugodzinnej imprezy mieszkańcy Ćwierćlandu rywalizowali ze sobą w różnych konkursach, zarówno sprawnościowych, jak również artystycznych, w trakcie których udowodnili, że ich wyobraźnia i inwencja twórcza nie zna granic.

Przygoda w magicznej Krainie "Ćwierćland" była doskonałym pretekstem do uruchomienia wyobraźni, wesołych pląsów oraz artystycznej rywalizacji, która w rezultacie przyniosła wszystkim drużynom remis oraz słodkie niespodzianki w nagrodę.

Zajęcia przygotowały: Katarzyna Bernaś i Anna Barczuk (pracownicy CK-K Witold). Na kolejną wakacyjną podróż z Centrum Witold zapraszamy 10 sierpnia o godz. 12:00. Szczegóły na afiszach oraz stronie internetowej http://ckkwitold.com.pl

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group