Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4373
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kręcą w Wałbrzychu

Piątek, 20 sierpnia 2021, 11:25
Autor: red
Wałbrzych: Kręcą w Wałbrzychu
Fot. Studio ABM
Obecnie w okolicy Wałbrzycha są kręcone dwa filmy.

W związku z tym cały czas poszukiwani są statyści. Każdy, kto chce przeżyć niezapomnianą, wakacyjną przygodę z filmem, a przy okazji zarobić "kilka" złotych powinien zgłosić się na casting internetowy. Wystarczy zrobić dwa zdjęcia, całej sylwetki i portretowe, najlepiej na jednolitym tle, może być telefonem. Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu należy wysłać na adres seba.prezes@gmail.com.

Statyści są potrzebni cały czas, ale w szczególności na 25 sierpnia (środa), gdyż będą kręcone duże sceny z udziałem bardzo wielu osób. I tak, potrzebujemy 50 mężczyzn od około 30 lat wzwyż do filmu "Wielka woda" Jana Holoubka. Stawki od 100 zł brutto, możliwe epizody. Gwarantowany transport z Wałbrzycha w dwie strony. Jeśli ktoś ma ochotę pojechać własnym transportem i zabrać ze sobą kilka osób za zwrot kosztów przejazdu, proszę o tym napisać w treści e-maila zgłoszeniowego (takie osoby będą dodatkowo premiowane przy wyborze). Zdjęcia odbywać się będą w Osinie Wielkiej. Można także wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy
https://studioabm.com.pl/casting-wielka-woda-osina-wielka-i-okolice .

Drugi plan to zdjęcia do filmu z udziałem Davida Hasselhoffa. Statyści, w wieku od 18 lat, kobiety i mężczyźni, są potrzebni jako widzowie w teatrze, podczas występu znanego aktora. Transport z Wałbrzycha zapewniony w obie strony. Płatność 90 złotych zaraz po zakończeniu zdjęć w tym dniu. Wymagany ubiór odpowiedni do sytuacji - spektakl w teatrze. Należy zrobić dwa zdjęcia, całej sylwetki i portretowe, najlepiej na jednolitym tle, może być telefonem. Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu należy wysłać na adres seba.prezes@gmail.com i wypełnić formularz zgłoszeniowy https://eu.jotform.com/seriale/fromularz-zgloszeniowy-jg.

Twoja reakcja na artykuł?

31
34%
Cieszy
26
29%
Hahaha
5
5%
Nudzi
2
2%
Smuci
5
5%
Złości
22
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group