Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2967
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kręcili teledysk w Zamku Książ

Czwartek, 14 lutego 2019, 10:27
Aktualizacja: Piątek, 15 lutego 2019, 8:39
Autor: red
Wałbrzych: Kręcili teledysk w Zamku Książ
Fot. Zamek Książ/facebook
Ekipy filmowe pracujące po godzinach otwarcia zamku w jego zabytkowych komnatach to już widok zupełnie normalny dla książańskich pracowników i strażników.

Tylko w ubiegłym roku do wałbrzyskiego zamku zawitali m.in. znani reżyserzy Borys Lankosz i Lech Majewski. W ich najnowszych filmach Książ stanowi jeden z ważniejszych plenerów. W zamku i jego otoczeniu powstają także krótsze formy filmowe. Późną jesienią zawitali do nas idole młodego pokolenia i wielbicieli skocznej, polskiej nuty.
- Książ to jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam w swoim życiu. Bardzo się cieszę, że możemy u was pracować – mówi CLEO (właściwie Joanna Klepko), którą zachwyceni turyści mogli spotkać na dziedzińcu honorowym .
- Dziękujmy za świetne podejście i doskonałą współpracę pracowników spółki Zamek Książ z naszą ekipą. Wiecie co to dobry marketing – komplementował Donatan.

Donatan (właściwie Witold Czamara) to pochodzący z Krakowa muzyk, producent muzyczny i inżynier dźwięku. W 2014 roku w duecie z Cleo reprezentował Polskę na 59 Konkursie Piosenki Eurowizji. Największe przeboje popularnej muzycznej pary to: „My Słowianie” i „Brać”. W teledysku do piosenki „Mansa Musa”, pojawili się znani raperzy: Gural, Sitch, ReTO.

Twoja reakcja na artykuł?

7
54%
Cieszy
4
31%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group