Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4939
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kruczkowski twierdzi, że nie dostał pieniędzy od Czerwińskiego

Środa, 27 lipca 2011, 16:28
Aktualizacja: Czwartek, 28 lipca 2011, 7:53
Autor: Sven
Wałbrzych: Kruczkowski twierdzi, że nie dostał pieniędzy od Czerwińskiego
Fot. Sven
Otrzymaliśmy oświadczenie Piotra Kruczkowskiego, odnoszące się do zapowiedzi opublikowania kolejnych wałbrzyskich „taśm prawdy”, które zamierza zaprezentować Wojciech Czerwiński. Poniżej treść tego pisma.

Oświadczenie

W sprawie zapowiedzi opublikowania przez Pana Czerwińskiego nagrań z 2010 roku oświadczam, że przygotowując się do kampanii prosiłem o wsparcie osoby prywatne, swoich przyjaciół i znajomych, gdyż zgodnie z przepisami kampanię wyborczą można finansować tylko ze środków osób prywatnych.

Wielu z moich przyjaciół i znajomych z różnych powodów odmówiło mi pomocy. Nigdy z tego powodu nie czyniłem nikomu żadnych wyrzutów.

Podkreślam, że rozmowa z Panem Czerwińskim, którego znam od kilkunastu lat, miała prywatny i luźny charakter . Dziwi mnie fakt jej nagrywania oraz wykorzystania po wielu miesiącach, w toku kampanii wyborczej. Dodam, że pomocy od Pana Czerwińskiego nigdy nie otrzymałem.

Łącze wyraz szacunku
Piotr Kruczkowski

Przypomnijmy, że Wojciech Czerwiński, były wiceprezes MZB złożył do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu doniesienie na Piotra Kruczkowskiego, w którym twierdzi, że przed jesiennymi wyborami były prezydent żądał od niego zwrotu części rocznej nagrody na cele kampanii wyborczej. Teraz Czerwiński ma zamiar opublikować nagranie rozmowy z Kruczkowskim, potwierdzające jego jego wersję wydarzeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (108) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group