Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2676
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Krwiodawcy będą mieli swoje święto

Środa, 16 listopada 2016, 6:42
Autor: red
Wałbrzych: Krwiodawcy będą mieli swoje święto
Fot. organizatorzy
Zbliżają się uroczystości z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. 23 listopada o godz. 13.00 w holu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, ul. B. Chrobrego 31, odbędzie się wyjątkowa uroczystość, na której zostaną wręczone odznaczenia państwowe "Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu".

Z upoważnienia Ministra Zdrowia odznaczenia wręczy Dyrektor RCKiK w Wałbrzychu. Miłym akcentem będzie występ młodych artystów z Zespołu Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Wałbrzychu. Partnerem i głównym sponsorem uroczystości jest TAURON Dystrybucja S.A. w Wałbrzychu.
- Dni Honorowego Krwiodawstwa to dni szczególne, poświęcone ludziom, którzy z dobroci własnych serc ratują zdrowie i życie potrzebujących poprzez dar KRWI .Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi oraz ludziom wspierającym honorowe krwiodawstwo, pragniemy złożyć wyrazy szczerego uznania i podziękowania. Dziękujemy za poświęcenie, zaangażowanie w niesieniu bezinteresownej pomocy, altruistyczną postawę w ratowaniu życia drugiego człowieka. Życzymy wszystkim Krwiodawcom pogody ducha, wytrwałości, wszelkiej pomyślności, a nagrodą za podejmowany przez Was wysiłek niech będzie wdzięczność i społeczne uznanie - mówią jednym głosem dyrektor i pracownicy RCKiK w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group