Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1592
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kryminalne historie

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Piątek, 15 stycznia 2010, 7:20
Aktualizacja: 19:34
Autor: red
Policjanci z Wałbrzycha i okolic nie mogą narzekać na brak pracy. Mieszkańcy naszego regionu sami dają im powody do częstych interwencji. Tym razem funkcjonariusze zatrzymali kilku młodocianych złodziei, a także sprawcę okaleczenia.

W Boguszowie-Gorcach przy ulicy Fornalskiej 25-letni mężczyzna pokłócił się z 37-latkiem. Starszy z mężczyzn w trakcie kłótni użył noża i ugodził 25-latka w okolicę… pośladka. Sprawca okaleczenia został zatrzymany i trafił do aresztu. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, ale o po opatrzeniu rany wrócił do domu.

W Jedlinie-Zdroju przy ulicy Chojnowskiej policjanci zatrzymali 16-letniego młodzieńca, który ukradł telefon komórkowy o wartości 450 zł 23-letniej kobiecie. Po złożeniu wyjaśnień, nastolatek został przekazany opiekunom. Natomiast w Boguszowie-Gorcach przy ulicy Traugutta 15-latek trafił w ręce stróżów prawa, gdyż jest podejrzewany o to, że w nocy z 11 na 12 stycznia tego roku włamał się do domku letniskowego, skąd ukradł przedmioty o wartości ponad 600 zł. Chłopak został umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka KMP w Wałbrzychu.

Przy ulicy Wańkowicza w Wałbrzychu 32-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 13-letniego chłopca. W wyniku wypadku, nastolatek doznał złamania kości strzałkowej i urazu głowy. Chłopak został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca był trzeźwy.

Tymczasem w Mieroszowie przy ulicy Dąbrowszczaków doszło do napadu. Dwaj mężczyźni w wieku 25 i 30 lat obezwładnili 52-latka. Następnie sprawcy ukradli swojej ofierze kurtkę i radio o wartości 80 zł. Poszkodowany doznał złamania żeber i ogólnych potłuczeń i trafił do szpitala. Napastnicy zostali osadzeni w areszcie, a skradzione przedmioty policja odzyskała.

Do kradzieży posunął się również 61-latek, który wykorzystał chwilę nieuwagi pewnej osoby i ukradł torebkę z portfelem spod bramy wejściowej. W torebce znajdowało się 5.500 zł. Pieniądze policjanci odzyskali, a chciwy 61-latek po złożeniu wyjaśnień wrócił do domu.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group