Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Krystyna Nepomucka pod Atlantami

Czwartek, 17 listopada 2011, 7:59
Aktualizacja: 8:02
Autor: Sven
Wałbrzych: Krystyna Nepomucka pod Atlantami
Fot. organizatorzy
Od lat ma rzesze oddanych czytelników. Napisała ponad trzydzieści książek. W najbliższy wtorek spotka się z czytelnikami w Wałbrzychu.

Biblioteka pod Atlantami zaprasza na spotkanie z Krystyną Nepomucką - autorką ponad 30 książek dla dorosłych i młodzieży, w tym między innymi "Małżeństwa niedoskonałego”, które zapoczątkowało poczytną sagę powieści. Podczas spotkania będzie można kupić książki autorki w promocyjnych cenach i zdobyć jej autograf.

Krystyna Nepomucka jest autorką ponad 30 książek dla dorosłych i młodzieży. Zadebiutowała na łamach „Wiadomości Londyńskich” powieścią w odcinkach Romans z Busiem (późniejsze Małżeństwo niedoskonałe). Książka ta wraz z następnymi tomami: Rozwód niedoskonały, Samotność niedoskonała, Miłość niedoskonała, Kochanek doskonały, Starość doskonała, Ślubny welon, Mydło z łabędziem, Kotka Birmańska, Moje życie z kosmitą, Oczekiwanie, Opowieści na noce bezsenne, Dusza na skalpelu – przysporzyła pisarce niesłabnącej do dziś popularności i sympatii Czytelników.
W wydawnictwie Akapit Press autorka opublikowała też powieści dla młodzieży: Wakacje z Penelopą, Tamaryszek w podróży, Tamaryszek i tajemnica babuni Elwiry, Tamaryszek i serca dwa złączone, Sekret Tamaryszka.
Dziś Krystyna Nepomucka ma rzesze wielbicielek i wielbicieli, zarówno w Polsce, jak i za granicą i wciąż pisze nowe, świetne powieści.
„Serafina i kochankowie” to skandalizująca historia młodej Serafiny i jej potwornej ciotki, z udziałem wielu sympatycznych lub okropnych mężczyzn przewijających się przez łóżko współczesnej panienki.
Groteska i humor nie przesłonią nikomu faktu, że wiele tu twardej prozy życia, choć, jak zwykle u Krystyny Nepomuckiej, okraszonej ciepłem, życzliwością oraz zrozumieniem dla ludzkich słabostek.

Zapraszamy we wtorek, 22 listopada do Galerii pod Atlantami o godzinie 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group