Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3331
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Księżniczka Małgorzata wybrana !

Środa, 4 lipca 2012, 19:57
Aktualizacja: Czwartek, 5 lipca 2012, 15:45
Autor: opr.redakcja
Wałbrzych: Księżniczka Małgorzata wybrana !
Fot. użyczone
Dziś w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród finalistkom konkursu "Mieszkanka Ziemi Wałbrzyskiej Księżniczką Małgorzatą". Zwyciężyła Kamila Cieplińska!

Naczelnik Wydziału Promocji, Współpracy Zagranicznej i Funduszy Zewnętrznych wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, wręczyli wyróżnienia uczestniczkom konkursu, na które zagłosowało najwięcej internautów. Wszystkie finalistki przekroczyły próg tysiąca oddanych na nie głosów.

Tak o swojej wygranej mówiły laureatki konkursu:

Kamila Cieplińska - Księżniczka Małgorzata Ziemi Wałbrzyskiej

- O konkursie dowiedziałam się od siostry swojego chłopaka. Ona również brała w nim udział. Początkowo zamierzałam wspierać ją w głosowaniu, jednak ostatecznie sama zdecydowałam się na wysłanie własnej fotografii. Śledziłam przebieg konkursu i walczyłam o głosy, jednak kiedy spostrzegłam, że wysuwam się na prowadzenie i mam dość dużą przewagę, doszłam do wniosku, że teraz już nie mogę odpuścić. Ilość głosów na zdjęcia moich konkurentek szybko rosła, obawiałam się, że mogą mnie dogonić. Emocje były tak duże, że nie byłam w stanie zasnąć przez kilka nocy. Kiedy ogłoszono wyniki i okazało się, że wygrałam - płakałam ze szczęścia. Najbardziej cieszy mnie sesja zdjęciowa i portfolio jakie otrzymam - na pewno nie będzie ono stanowiło jedynie pięknej pamiątki, wykorzystam swoją szansę i porozsyłam zdjęcia gdzie tylko można. Los się do mnie uśmiechnął i nie zmarnuję tej okazji, takie portfolio to marzenie wielu dziewczyn, moje marzenie się spełniło.

Orietta Bąkowska - drugie miejsce

- Znajoma poleciła mi ten konkurs, można powiedzieć, że przypadkiem wzięłam w nim udział. Kiedy jednak zobaczyłam jak duża ilość głosów napływa na moją kandydaturę i ile osób mnie wspiera, byłam bardzo szczęśliwa. To była szczera radość. Przez pewien czas prowadziłam, zaczęłam zabiegać o głosy i naprawdę zaangażowałam się w ten plebiscyt. Cieszę się z drugiego miejsca, moje zdjęcie pokonało kilkadziesiąt innych, to dla mnie wyróżnienie. Chcę związać swoje życie z modelingiem, więc takie osiągnięcie bardzo mi się przyda.

Natalia Pieczka – trzecie miejsce

- Znalezienie się na podium jest dla mnie ogromną satysfakcją. Nie zabiegałam o głosy, byłam raczej obserwatorką, czekałam na rozwój wydarzeń. To miłe, kiedy na twoją kandydaturę spływa tak dużo głosów, mimo że wcale o nie, nie prosisz i nikogo nie namawiasz. Uważam, że takie konkursy są bardzo potrzebne. Wcześniej dwukrotnie brałam udział w wyborach miss, zostałam vice miss Ziemi Wałbrzyskiej, to bardzo dodaje pewności siebie i ma się ochotę na kolejne sukcesy. To naprawdę napędza i dzięki takiemu podejściu można w życiu daleko zajść - również mieszkając w Wałbrzychu -wbrew pozorom pojawia się tutaj wiele szans na rozwój i sukces. Gdybym wygrała profesjonalną sesję zdjęciową, na pewno nie schowałabym albumu do szuflady, tylko wykorzystała go, zaprezentowała kilku agencjom. Podoba mi się pomysł organizacji głosowania na Facebooku - dziś niemal wszyscy mają tam swoje konta, stąd taka duża popularność tego plebiscytu. Jeśli pojawi się w przyszłości kolejna edycja konkursu, ponownie wezmę udział.

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group