Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4724
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Księżniczka Małgorzata Ziemi Wałbrzyskiej odebrała nagrodę główną

Wtorek, 24 lipca 2012, 15:01
Aktualizacja: 15:02
Autor: red
powiat wałbrzyski: Księżniczka Małgorzata Ziemi Wałbrzyskiej odebrała nagrodę główną
Fot. użyczone
Kamila Cieplińska okazała się bezkonkurencyjna i z przewagą kilkuset głosów zwyciężyła w konkursie „Mieszkanka Ziemi Wałbrzyskiej Księżniczką Małgorzatą" organizowanym przez Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.

Nagrodę główną - album ze zdjęciami ze zwycięskiej sesji w Zamku Grodno - laureatka odebrała z rąk Naczelnik Wydziału - Justyny Pichowicz.

Przy tej okazji Kamila opowiedziała, co dało jej to zwycięstwo:
- Wydaje mi się, że wygrałam dużo więcej niż było przewidziane w konkursie. Owszem - biżuteria i portfolio są naprawdę piękne - jednak dla mnie dużo cenniejsze jest to, jak ja się czuję od momentu wygranej, a czuję się naprawdę wyjątkowo. To niesamowite, kiedy obcy ludzie podchodzą i gratulują wygranej. Nie sądziłam, że wystarczy wygrać jeden konkurs, by stać się rozpoznawalnym aż w takim stopniu. Często bywam w Świdnicy, bo tam uczęszczam do szkoły, mam znajomych - jak się okazało świdniczanie także kojarzą mnie z Księżniczką Małgorzatą. Ten tydzień po uroczystym wręczeniu nagród był istnym szaleństwem. Przechodząc obok kiosków widziałam siebie na okładkach gazet, znajomi opowiadali, że widzieli mnie w telewizji, czytałam o sobie artykuły na portalach, a nawet słyszałam swoje nazwisko w radio. Dzień wręczenia nagród był chyba najpiękniejszym dniem w moim życiu - mnóstwo dziennikarzy, fleszy, wywiadów. Dzień sesji zdjęciowej - choć bardzo pracowity - był naprawdę wspaniały - styliści, fryzjerzy, wizażyści i komnaty Zamku Grodno zarezerwowane tylko dla mnie - naprawdę poczułam się jak księżniczka – mówi Kamila Cieplińska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group