Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2199
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kup jeden dzień w gabinecie Starosty Wałbrzyskiego

Wtorek, 3 stycznia 2012, 7:17
Aktualizacja: 7:19
Autor: RED
Wałbrzych: Kup jeden dzień w gabinecie Starosty Wałbrzyskiego
Fot. archiwum
Po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z ofertą dla każdego, kto chce posmakować władzy i jednocześnie pomóc dzieciom oraz poznać uroki Ziemi Wałbrzyskiej. Zapraszamy do licytacji – cena wywoławcza to tylko 49 zł.

Do poniedziałku 9 stycznia można licytować jeden dzień urzędowania w gabinecie Starosty Wałbrzyskiego poprzez stronę internetową WOŚP i serwis allegro: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=566547

W poprzednim roku udało się w ten sposób zebrać 999,99 zł, które zostały przeznaczone na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

- Liczę na to, że w tym roku uda się nam zebrać jeszcze więcej i wesprzeć zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą – wyjaśnia starosta wałbrzyski Robert Ławski i dodaje, że chciałby, aby zwycięzca przede wszystkim w tym „wylicytowanym dniu” udział w dniu pracy starostwa - uczestniczył na przykład w zarządzie czy też odwiedził placówki podległe starostwu. - Na pewno też zwycięzca będzie miał okazję do wycieczki po powiecie i zapoznania się z walorami Ziemi Wałbrzyskiej – zapowiada starosta.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group