Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 4401
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kupuj lokalnie

Piątek, 26 lutego 2021, 10:47
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
Wałbrzych: Kupuj lokalnie
Fot. organizatorzy
W grudniu rozpoczęta została kampania pod hasłem KUPUJ NASZE WAŁBRZYSKIE, WSPIERAJ SWOJE MIASTO. Teraz pora na kolejne działanie!

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do udziału w konkursie KUPUJ NASZE WAŁBRZYSKIE. Robiąc codzienne zakupy u naszych przedsiębiorców teraz możesz skorzystać. Zachowując paragon i wysyłając zgłoszenie do Urzędu Miejskiego, można wygrać wowczery o wartości 150zł. Trzeba jeszcze stworzyć hasło promujące zakupy w Wałbrzychu i podać producenta/usługodawcę, którego darzymy zaufaniem. Pamiętajmy, że kupowanie w wałbrzyskich sklepach czy korzystanie z lokalnych usług to wsparcie dla każdego z nas, ponieważ to lokalni przedsiębiorcy tworzą miejsca pracy dla Wałbrzyszan.

Zrób zakupy w czasie trwania konkursu u przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Wałbrzych oraz mających siedzibę w Wałbrzychu (na paragonie firma musi posiadać adres wałbrzyski) z wyłączeniem sklepów o pow. większej niż 750 m2 oraz stacji paliw na kwotę co najmniej 50 zł (istnieje możliwość łączenia paragonów), nie wlicza się zakupów alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Zgłoszenie wyślij na adres e-mail: paragon@um.walbrzych.pl, bądź wrzuć w kopercie z kserokopią paragonu/ faktury do urny zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu Biuro Obsługi Klienta ul. Sienkiewicza 6 (w dni robocze).

Pamiętaj! Każdy paragon/faktura mogą być wykorzystane w konkursie tylko raz!

KONKURS TRWA OD 01.03.2021r. DO 09.05.2021r.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
2
25%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group