Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3615
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Lato w Jedlinie

Niedziela, 9 sierpnia 2020, 6:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 8:30
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Lato w Jedlinie
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Młodzież i dzieci pozostające w mieście mogą swoją energię spożytkować przede wszystkim na kompleksie Active, gdzie znajduje się stadion sportowy, Skatepark, pumptrack, Orlik, a także plac zabaw dla dzieci.

Za nami półmetek wakacji – innych niż zwykle z uwagi na obecną pandemię koronawirusa. Niestety nie odbyły się znane jedlińskie imprezy jak Festiwal Zupy, Międzynarodowy Festiwal Petanque, Festiwal kawy i ciasta, ani Strefa Sztuki. 7 Półmaraton Górski w tym roku ma charakter indywidualny, o czym piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej.

Na szczęście po deszczowym lipcu mamy dobre prognozy na sierpień. To dobry sygnał dla aktywnych. Młodzież i dzieci pozostające w mieście mogą swoją energię spożytkować przede wszystkim na kompleksie Active, gdzie znajduje się stadion sportowy, Skatepark, pumptrack, Orlik, a także plac zabaw dla dzieci.

Inną forma spędzania wolnego czasu są liczne trasy turystyczne. Nieustannym powodzeniem cieszy się wieża na górze Borowej, z której rozciąga się panorama całych Sudetów środkowych, Karkonoszy, a przy dobrej widoczności dostrzeżemy nawet Sky Tower we Wrocławiu.

Dla „leniuchów”, i nie tylko, w samym centrum miasta dostępna jest również wieża widokowa kościoła przy ul. Jana Pawła II. Wejście jest bezpłatne - warto więc zobaczyć nasz piękną Jedlinę-Zdrój z czterech stron świata.
Dla chcących poczuć większą dawkę adrenaliny polecamy Park Aktywności. Tu działa tor saneczkowy, Park linowy z czterema trasami, wieża wspinaczkowa. W pobliżu znajdują się punkty gastronomiczne, w których można uzupełnić spalone kalorie.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
3
30%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group