Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Leszek Cichoński w A’ Propos – BILETY DO WYGRANIA

Sobota, 27 listopada 2010, 11:57
Aktualizacja: Piątek, 3 grudnia 2010, 12:59
Autor: red
Wałbrzych: Leszek Cichoński w A’ Propos – BILETY DO WYGRANIA
Fot. organizatorzy
Już w piątek 3 grudnia w klubie A’ Propos wystąpią: Leszek Cichoński, Mike Greene i David Price Acustic Travellers. Mamy bilety na ten koncert.

W piątek 3 grudnia na scenie klubu A’ Propos zaprezentują się: Leszek Cichoński, Mike Greene i David Price Acustic Travellers. Start o godzinie 20.00.

By wygrać podwójną wejściówkę na ten koncert, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Leszek Cichoński jest autorem telewizyjnych kursów dla gitarzystów?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:LC.TAK lub PT.KONW:LC.NIE

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 2 grudnia do godziny 17.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Cena smsa 1 zł + VAT (1,22 zł).

Ten koncert, to wyjątkowa okazja! Leszek Cichoński grający na gitarze akustycznej z amerykańskim bluesmanem Mikem Greene i kontrabasistą Davidem Price. W programie składającym się z bluesowych standardów i własnych kompozycji artystów.

Mike Greene urodził się w Brooklyn NY. Jego projekty bazują na „american routs”: folk, blues, country, rock Świetnie gra na gitarze, mandolinie, banjo i akordeonie, a mocny i ciepły głos jest owacyjnie przyjmowany przez najbardziej wyrafinowaną publiczność.

Leszek Cichoński – gitarzysta (kompozytor, autor podręczników i telewizyjnych kursów dla gitarzystów). Jego grupa „Guitar Workshop” powstała w 1991roku promując wydanie szkoły dla gitarzystów „ Blues – Rock Guitar Workshop”. Najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem realizowanym przez niego jest „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowy Rekord Guinessa.

David Price – pochodzi z Californi. Grał w wielu formacjach bluesowych m.in. z John „Brodway” Tucker Band. Grał z takimi muzykami jak Johnny Rivers, Joan Baez oraz Leszkiem Cichońskim i Wojtkiem Karolakiem . Jest również aktorem gra w polskich serialach i filmach.

Mike Greene -voc. guit.
Leszek Cichoński – guit.voc.
David Price – d. bass (kontrabas)

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group