Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4396
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lewica ma biuro

Wtorek, 25 lutego 2020, 8:29
Aktualizacja: Środa, 26 lutego 2020, 8:11
Autor: JAZ
Wałbrzych: Lewica ma biuro
Fot. JAZ
Po dobrym wyniku w wyborach do Parlamentu i wysokim poparciu lewicowego kandydata na prezydenta RP, klub Sojuszu Lewicy Demokratycznej postanowił otworzyć wspólne z Krzysztofem Śmiszkiem, biuro poselskie Lewicy.

Po czterech miesiącach od ostatnich wyborów Lewica zorganizowała biuro, w którym każdy będzie mógł z politykami Lewicy porozmawiać, podzielić się swoimi problemami. Siedziba mieścić się będzie w dawnym biurze Sojuszu przy Placu Magistrackim 3a.
- Lewica łączy ludzi. Lewica jest dla ludzi. To znaczy, że chcemy przyjmować ludzi po staremu. Chcemy załatwiać wszystkie ważne dla nich sprawy – mówił na otwarciu biura Marek Dyduch.

Krzysztof Śmiszek również zwracał uwagę na potrzebę istnienia biura w regionie.
- Nowe biuro powstało po kilku latach naszej nieobecności w Sejmie. Wałbrzych jednak powinien mieć swojego reprezentanta i dlatego otworzyliśmy wspólnie z posłem Markiem Dyduchem jedno biuro – mówi Krzysztof Śmiszek.

Marek Dyduch jako jedyny poseł Lewicy z naszego regionu, otrzymał wsparcie od Krzysztofa Śmiszka, który swoje główne biuro ma we Wrocławiu. Wspólna praca ma pomóc mieszkańcom.
- Pracy w regionie nie zabraknie. Będę miał niezależne biura w wielu miastach. Trzeba będzie w każdym z tych biur być i pomagać mieszkańcom. W każdym przynajmniej raz w tygodniu ktoś będzie. Albo ja albo Krzysztof – dodaje Marek Dyduch.

Wszystko będzie jednak również uzależnione od pracy Sejmu. Harmonogramu spotkań i głosowań. W tym czasie politykom pomagać będą społeczni asystenci, których liczba pozwoli na częste dyżury wałbrzyskiego biura.

Twoja reakcja na artykuł?

10
42%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
21%
Złości
9
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group