Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3610
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Liczba nie spada

Wtorek, 9 sierpnia 2022, 6:37
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Liczba nie spada
Fot. KMP Wałbrzych
Tylko podczas ostatnich kilku dni wałbrzyscy policjanci oraz ci z powiatu wałbrzyskiego na ulicach naszego regionu zatrzymali sześć osób, które posiadały przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy lub metamfetaminy oraz odurzające w postaci marihuany.

W czwartek po godzinie 18:30 policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy podczas patrolu dzielnicy Stary Zdrój na jednej z ulic zauważyli znanego im mężczyznę i postanowili sprawdzić, czy nie jest on w posiadaniu narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 31-latek miał schowane w wierzchniej odzieży środki odurzające w postaci marihuany.

Tego samego dnia po godzinie 23:00 inni policjanci tego samego pionu na jednej z ulic na Nowego Miasta wylegitymowali dwóch kolejnych wałbrzyszan. Przy 27-latku mundurowi znaleźli woreczek foliowy, a w nim spore ilości marihuany. Można było z nich wykonać ponad 120 porcji handlowych tych narkotyków. Drugi z mężczyzn – 31-latek – posiadał natomiast mniejsze ilości tych samych środków odurzających, co jego kolega.

W piątek po godzinie 11:30 policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali na Piaskowej Górze 19-latka. Okazało się, że młody mieszkaniec Wałbrzycha miał przy sobie woreczek, w którym była amfetamina.

Sobotnie popołudnie to zatrzymanie mężczyzny z narkotykami w Głuszycy. Miejscowi policjanci na ul. Mazurskiej znaleźli przy 37-latku substancję psychotropową w postaci amfetaminy.

Siódma z zatrzymanych w ostatnich dniach osób wpadła w ręce kolejnych „wywiadowców” z Wałbrzycha na Piaskowej Górze. Mundurowi w sobotę po godzinie 20:00 przy 22-latku znaleźli narkotyki w postaci metamfetaminy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group