Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 4274
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Liga MTB AW za nami

Wtorek, 18 czerwca 2019, 13:49
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2019, 13:00
Autor: PAW
Wałbrzych: Liga MTB AW za nami
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Tym razem Wałbrzych gościł uczestników Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej i startujących w ramach Cyklu wyścigów MTB XC juniorów młodszych K+M .

Impreza odbyła się w minioną sobotę 15.06.2019 r. Był to czwarty wyścig Memoriał Adama Szczurowskiego w ramach IV Edycji Ligi 2019. W rywalizacji sportowej wzięło udział 134 startujących. Trasa przygotowana na wałbrzyską edycję była zlokalizowana w okolicy Aqua Zdroju współorganizatora ligi, na której to pierwszy raz ścigały się dzieci i młodzież. Wymagająca trasa o pętli 2700 m była dla startujących dużym wyzwaniem nie tylko pod względem zróżnicowanego terenu górskiego ale i słonecznej pogody, która w tym dniu towarzyszyła kolarskiej rywalizacji. Zwycięscy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali medalami pamiątkowymi, a wszyscy startujący otrzymali medale uczestnictwa oraz owoce i słodycze. Nie zabrakło wody pitnej, która w tym dniu była niezbędna dla wszystkich startujących jak i osób towarzyszących. Dodatkowymi wyróżnieniami były karty podarunkowe ufundowane przez panią Magdę Szczurowską mamę Adama Szczurowskiego oraz karty wartościowe na serwis rowerowy. Kategoria juniora młodszego była również nagradzana dodatkowymi kartami podarunkowymi na zakup akcesoriów rowerowych w sklepach Decathlon.

Kolejne rywalizacje dzieci i młodzieży zaliczane do Ligi MTB oraz Wyścigi XC MTB Juniora młodszego K+M odbędą się w dniu 31.08.2019 roku w Jaworzynie Śląskiej , na które serdecznie zapraszamy zawodników, opiekunów i sympatyków sportu rowerowego – szczegóły w kolejnym komunikacie na stronach SSR Junior Wałbrzych, DZKOL i Aqua Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group