Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Liga squasha grała w listopadzie

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 7 grudnia 2011, 12:45
Aktualizacja: 12:46
Autor: PAW
Fot. red
W listopadzie świeżo upieczony Mistrz Świata w racketlonie – Krystian Kowalski – rozprawił się z resztą ekipy pozostawiając za sobą Piotra Zwierzyńskiego i Błażeja Bienię.

W II lidze pewny awans wywalczyli Jakub Tarnawski i Mariusz Franuszkiewicz, który w grudniu zadebiutuje w najwyższej grupie rozgrywkowej. Znany z waleczności Mariusz będzie dużym ożywieniem dla ekstraklasy. W III lidze najlepszy bilans uzyskali Krzysztof Pawłowski i Piotr Starczukowski. Obaj panowie po serii pewnych zwycięstw liczą na ciąg dalszy sukcesów w 2 grupie.

W czwartej lidze kolejny awans zaliczył Marek Danecki, który idąc od ligi ostatniej, wciąż nie zwalnia tempa. Kolejne miejsca w tej grupie zajęli: Tomasz Rudy i Anna Żabska. Czarnym koniem V ligi okazał się Paweł Zawadzki, który z kompletem zwycięstw zapewnił sobie awans, wyprzedzając Ireneusza Jędraszczyka i Piotra Kruczkowskiego.

W lidze damskiej, na wyróżnienie zasłużyła Gosia Ciechanowska, która w listopadzie była najskuteczniejszą zawodniczką. Warto wspomnieć, iż wałbrzyska liga squasha od grudnia ulega małej modyfikacji. Na regulaminowej klubowej tablicy pojawiły się zapisy dotyczące nowej punktacji. Oprócz tego, że punktowany będzie każdy set, to nowością są punkty minusowe za nierozegrane spotkania. Pojawił się też zapis dotyczący odwoływania wcześniej ustalonego meczu, przyznania walkowera.

1 LIGA: 1.Kowalski 2.Zwierzyński 3.Bienia

2.LIGA: 1.Tarnawski 2.Franuszkiewicz 3.Wesołowski

3.LIGA: 1.Pawłowski 2.Starczukowski 3.Gotówko

4.LIGA: 1.Danecki 2.Rudy 3.Żabska

5.LIGA: 1.Zawadzki 2.Jędraszczyk 3.Kruczkowski.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group