Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 2862
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Sokołowsko: Lilia w Sokołowsku

Czwartek, 18 lipca 2019, 6:35
Aktualizacja: 13:11
Autor: red
REGION, Sokołowsko: Lilia w Sokołowsku
Fot. organizatorzy
W imieniu organizatorów – Parafii Prawosławnej św. Archanioła Michała w Sokołowsku oraz Fundacji św. męcz. Elżbiety ks. Fiodorownej – zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na II Festiwal „Biała Lilia” pod honorowym patronatem Starosty Wałbrzyskiego i Burmistrza Mieroszowa oraz na Sokołowski Jarmark Zdrowia, które odbędą się już w tą sobotę tj. 20 lipca przy ulicy Parkowej 4 w Sokołowsku.

Wydarzenie, o godzinie 12.00, otworzy cały blok wspaniałości, przygotowanych głównie dla najmłodszych uczestników. Wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z takich atrakcji jak dmuchane kule, bańki mydlane, dmuchany zamek i wiele innych. Animatorzy i klauni zadbają o najlepsze gry i zabawy, a dla ochłody czekają na wszystkich przepyszne lody.

O godzinie 12.00 rozpocznie się również Sokołowski Jarmark Zdrowia, podczas którego będzie można dowiedzieć się w jaki sposób poprawić swoją kondycję i zadbać o zdrowe nawyki. Sołectwa Gminy Mieroszów oraz lokalni wystawcy zapewnią wszystkim gościom przepyszny poczęstunek: wspaniałe, domowe ciasta, grochówkę, barszcz ukraiński i kiełbaski z ogniska oraz kawę i herbatę.

Po nasyceniu ciała wszystkich gości czeka niezwykła uczta dla ducha. O godzinie 17.00 rozpocznie się koncert, który będzie trwał do późnych godzin wieczornych. Wystąpią w nim: Kwartet saksofoniczny „Nalada”, Olena Lapko, Andrij Kryminskij, Celebro 4RBlog, a także chór kościelny z Mieroszowa, Siostry Goleckie, Nikola Busz, Sylwia Bereś i Sokołowski Zespół „Nadzieja”.

Udział w Festiwalu, wszystkie atrakcje oraz poczęstunek są całkowicie bezpłatne.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group