Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 2716
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lista hańby – konferencja PO

Niedziela, 18 marca 2018, 13:10
Aktualizacja: Wtorek, 20 marca 2018, 13:02
Autor: JAZ
Wałbrzych: Lista hańby – konferencja PO
Fot. JAZ
Platforma Obywatelska kolejny raz zdecydowała się głośno sprzeciwić polityce Prawa i Sprawiedliwości.

Posłom opozycyjnej partii nie spodobało się zachowanie Beaty Szydło, która postanowiła nagrodzić finansowo polityków rządowych. Największe oburzenie wywołało jednak przyznanie premii samej sobie.
- Nie możemy zrozumieć, jak można było przyznać sobie tak duże premie finansowe. Najbardziej zaskakujące jest to, że pani Beata Szydło sama sobie przyznała premię i to w wysokości aż 65 tysięcy złotych – mówi posłanka PO Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. – To już kolejny raz, kiedy jesteśmy oszukiwani przez PiS. Dają nam 500+ po to, aby zapewnić sobie czas na bezkarne działania, które szkodzą społeczeństwu.

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska wytykała rządowi zwalnianie nauczycieli, ukrywanie majątku w zeznaniach premierowi Morawieckiemu. Słowom sympatyków Platformy Obywatelskiej, przysłuchiwali się mieszkańcy Wałbrzycha. Nie wszystkim podobało się to, co usłyszeli.
- A wy nie braliście! Po co kłamać. Też jesteście oszustami – krzyczał jeden z mieszkańców.

Mężczyzna nie chciał czekać do zakończenia konferencji prasowej. Odszedł. Głos zabrały jeszcze dwie osoby.
- Wszyscy oczekiwaliśmy tej dobrej zmiany, ale jak się tak dużo o niej mówi, to nawet jak coś jest kłamstwem, za którymś razem zaczynamy w to wierzyć i staje się to prawdą – mówi Barbara Janeczko, członek KOD. – Ludzie uwierzyli obecnemu rządowi, ale Polacy nie są głupi. Polacy będą się przyglądać obecnej władzy i nieustannie przyłapują ten rząd na tym, że ten rząd nas po prostu oszukuje. Mamy już dość tego oszustwa.

- Nie zgadzamy się na to, by tak nas traktować. Jedynym godnym rozwiązaniem jest oddanie pieniędzy. Apelujemy do polityków PiS, oddajcie niesłusznie przyznane premie. Tylko tak możecie wyjść z twarzą z zaistniałej sytuacji – kończy spotkanie Kołacz-Leszczyńska.

Czytaj również

Komentarze (59) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group