Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3216
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lista się wydłuża

Piątek, 12 marca 2021, 6:39
Autor: red
Wałbrzych: Lista się wydłuża
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zatrzymali aż siedem osób, które posiadały różnego rodzaju środki psychotropowe oraz odurzające.

We wtorek przed północą na ul. Broniewskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy zauważyli młodego mężczyznę, który nie stosował się do obowiązujących w naszym kraju obostrzeń sanitarnych w związku z panującą epidemią. W trakcie legitymowania okazało się, że 25-letni mieszkaniec naszego miasta posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 35 porcji handlowych tych środków psychotropowych.

W środę przed godziną 8:00 w ręce policjantów ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu wpadł natomiast 21-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna miał również ukryte w odzieży narkotyki w postaci amfetaminy. W tym przypadku mężczyzna mógł wykonać ponad 60 porcji handlowych tych środków psychotropowych.

Około godziny 15:30 również na ul. 11 Listopada inni policjanci tego samego pionu legitymowali 31-latka. Przy wałbrzyszaninie mundurowi znaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy oraz środki odurzające w postaci marihuany. Tym razem było to łącznie blisko 100 porcji tych narkotyków.

Nie minęło pół godziny, a funkcjonariusze prewencji drugiego komisariatu na ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu sprawdzili, czy narkotyków nie posiada przy sobie 17-letni wałbrzyszanin. Okazało się, że nastolatek był w posiadaniu niewielkiej ilości marihuany.

Te same środki odurzające znalazł około godziny 18:00 trzeci już patrol policyjnych wywiadowców przy 25-letnim mieszkańcu naszego miasta. Do zatrzymania doszło również przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu.

Po godzinie 21:00 policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy zainteresowali się kolejnym idącym, tym razem ulicą Słowackiego w centrum miasta, mężczyzną. I w tym przypadku w tracie wykonywanych czynności funkcjonariusze znaleźli przy 33-letnim wałbrzyszaninie marihuanę.

Ostatni z zatrzymanych z narkotykami mężczyzna wpadł w ręce policjantów ogniwa prewencji pierwszego komisariatu tuż po północy na ul. Senatorskiej w Wałbrzychu. Przy 40-letnim mieszkańcu naszego miasta funkcjonariusze znaleźli narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Było to łącznie około 50 porcji handlowych tych środków odurzających oraz psychotropowych.

Twoja reakcja na artykuł?

3
30%
Cieszy
3
30%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
20%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group