Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2411
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lokatorzy mają dość mieszkania na placu budowy

Wtorek, 17 maja 2011, 10:00
Aktualizacja: 13:32
Autor: PAW
Wałbrzych: Lokatorzy mają dość mieszkania na placu budowy
Ulica Ratuszowa to obecnie jeden wielki plac budowy
Fot. PAW
Trwa budowa Aqua–Zdroju przy ulicy Ratuszowej. Budowa potrwa jeszcze co najmniej kilka miesięcy. Mieszkańcy okolicznych budynków narzekają coraz częściej na uciążliwość prowadzonej inwestycji.

- Myłem samochód dwa dni temu i niech pan zobaczy, jak on wygląda - pokazuje na swój pojazd Artur Grębacz. – Przecież można śmiało powiedzieć, że my mieszkamy na placu budowy.

Faktycznie na pojeździe znajduje się warstwa pyłu. Inni pytani przez nas mieszkańcy potwierdzają, że nasilenie robót przy budowie Aqua-Zdroju znacznie utrudnia im funkcjonowanie.
- Rozumiem, że trwa budowa, ale to powoli staje się nie do zniesienia. Niemal bez przerwy kursują tu ciężarówki, a pył unosi się w powietrzu – mówi Gabriela Respondek.

Budowa Aqua-Zdrju ma potrwać jeszcze około 8-10 miesięcy. Mieszkańcy ulicy Ratuszowej oraz sąsiednich ulic, będą więc musieli uzbroić się w cierpliwość, bo nie ma raczej szans na to, że ruch samochodów ciężarowych w tym rejonie się nagle zmniejszy.
- Nie czepiamy się inwestycji, bo jest miastu potrzebna – mówi Wacław Chromicz. – Chodzi tylko o to, że zwracamy uwagę na problem.

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group